Всеукраїнська акція "Голуб миру"

2018-09-21

/Files/images/голубь мира0.jpg

Учні гімназії долучилися до проведення Всеукраїнської акції "Голуб миру", присвяченої Дню миру, який святкується 21 вересня.

Представники дитячого громадського об'єднання "Країна Барвінкова", учні 2-4-х класів, виготовили власноруч маленьких білих голубків, якими прикрасили класні кімнати.

Учні 5-7-х класів, представники дитячого громадського об'єднання "Веселкова республіка", взяли участь у КТС "Білий голуб - символ миру".Дііти разом зі своїми класними керівниками за підтримки учителя малювання Дон Г.В. виготовили великий макет голуба, до якого кожен прикріпив свого маленького білого голуба. Дана колективна творча робота прикрашає вестибюль гімназії. На її фоні фотографуються вчителі, батьки та діти, обмінюючись посмішками, побажаннями миру та злагоди.

Старшокласниками гімназії, представниками парламентсько-президентської республіки "ТЕМП", - органу учнівського самоврядування, за допомоги адміністрації закладу, проведено флешмоб "Прокидайся, Україно!". Кожен старшокласник у білій сорочці, білій вишиванці, об'єднавшись у велике коло, рухаючись разом під звуки пісні у виконанні Іващенко О., у єдиному душевному пориві бажали миру, добра і любові один одному.