• Заклад у 2023/2024 навчальному році

Люботинська гімназія №1 Люботинської міської ради Харківської області у 2023/2024 навчальному році

Рік заснування

1884р. З 1920 р. школа № 13, 3-х поверхову будівлю побудовано у 1963 році, з 2004 – Люботинська гімназія №1

Директор: Стрілець Валерій Васильович

Контингент учнів

У 2023/2024 навчальному році навчається 613 учнів: 1-4 класи – 236 учнів (11 класів), 5-9 класи – 302 учні (14 класів), 10-11 класи - 75 учнів (4 класи). У 1-х класах навчається 59 учнів (2 класи), у 9-х - 75 учнів (3 класи), у 11 - 35 учнів (2 класи). У 4-А та 5-А класах організовано інклюзивне навчання для 3 дітей з особливими освітніми потребами.

НМТ складали: 7 випускників 11-А класу (середній бал з укр. мови - 149,6, з історії України - 153, з математики - 146,6, з англ. мови - 153,5), 18 випускників 11-Б класу (середній бал з укр.мови - 158,9, з історії України - 151,5, із математики - 155,2, з англ. мови - 149). Гринько Максим отримав 200 балів з математики.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Освітній процес у 2023/2024 навчальному році здійснюється за профілями: українська філологія - 10-А (23 учні), математичний - 10-Б клас (17 учнів), 11-А (16 учнів), 11-Б (19 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив cкладає 50 учителів. Із них мають:

• вищу освіту - 47
  • вищу кваліфікаційну категорію - 32
  • І кваліфікаційну категорію –3
  • ІІ кваліфікаційну категорію - 2
  • категорію „спеціаліст” – 13

Мають педагогічні звання:

• «вчитель-методист» - 8
  • «старший учитель» - 6
  • керівник гуртка-методист- 1

Нагороджено Знаком «Відмінник освіти України» 6 педагогічних працівників.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив у 2020-2025 роках працює над проблемою «Створення освітнього середовища гімназії на основі інноваційної діяльності педагогічного колективу з метою розвитку конкурентноспроможної особистості учня ».

На ІІІ-му Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети освітнього процесу» розробку виховної діяльності «Ми нащадки козаків» Вус О.П., учитиеля початкових класів, відзначено Дипломом ІІ ступеню.

У квітні 2023 року проходив конкурс на кращий відкритий урок серед вчителів Люботинської громади із впровадження Zero Waste принципів, де Левченко Світлана Миколаївна, учитель початкових класів, посіла ІІ місце.

Смородько В,А., учитель історії, стала переможцем Міжнародного конкурсу для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу» (Диплом ІІ ступеня).

Матеріали Вінник М.С., вчителя географії, з теми «Застосування інформаційно - комунікаційних технологій на уроках географії як засіб підвищення пізнавальної діяльності учнів у період воєнного стану» відзначено Дипломом ІІІ ступеня.

У 2022/2023 навчальному році згідно з перспективним планом вивчався педагогічний досвід учителя математики Прядки Ольги Іванівни з теми«Використання інноваційних технологій при вивченні математики як засобу розвитку потенціальних можливостей кожного учня»( схвалено на засіданні педагогічної ради гімназії, протокол від 30.03.2023 № 10)

Учителі гімназії діляться досвідом роботи на сайтах "Методичний портал", "Всеосвіта","Шкільне життя" , "Учительський журнал on-line", освітнього порталу "Super UROK - UA. com", форумі педагогічних ідей "Урок" тощо. У 2022/2023 навчальному році було опубліковано 105 робіт.

Гурткова робота

У гімназії працює гурток народних музичних інструментів, лауреат багатьох творчих конкурсів, секція карате, класи музичної школи; від міського Будинку дитячої та юнацької творчості організовано роботу 4 -х гуртків. («М’яка іграшка», «Прикладне мистецтво», «Бісероплетіння», образотворче мистецтво).

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз учнів та вчителів здійснюється міськими автобусами.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 29 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи, сучасні кабінети фізики, хімії, математики, спортивна зала; гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня, ресурсна кімеата. Бібліотечний фонд налічує – 37735 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Заклади загальної середньої освіти Люботинської територіальної громади у 2022/2023 навчальному році взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів з географії, біології, англійської мови, історії, української мови. Учні гімназії вибороли 13 призових місць:

Предмет Прізвище, ім’я учасника Клас Місце Учитель, який підготував учасника
Біологія Заяць Іван Тубольцев Микола 9
Болдарєва В.В.
Географія Тубольцев Микола Шевчик Поліна Заяць Іван 10
ІІІ
Черкаско Т.І. Віннік М.С. Проненко О.П.
Англійська мова Шевчик Поліна Замула Вікторія Кощій Олександр 8
ІІІ
Борисенко Н.П. Борисенко Н.П. Шелест Ю.В.
Історія Заяць Іван Тараненко Марія 9
Смородько В.А.
Українська мова Шевчик Поліна Посохова Карина Тараненко Марія 8
ІІІ
Корсунова І.О., Хлистун Н.І. Детинич В.В. Детинич В.В.

Учениця 8-Б класу Шевчик Поліна посіла ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови.

У цьому навчальному році учні закладу брали участь у обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації та стали переможцями у декількох номінаціях: диплом І ступеня - Кабушко Лев, учень 3 класу(номінація «Відеомонтаж»); дипломи ІІІ ступеня - Коваль Олександр, учень 4 класу (номінація «Колаж»), Лебеденко Михайло, учень 5 класу (номінація «Відеомонтаж»).

За високі досягнення у навчанні 40 учні основної школи по закінченню навчального року було нагороджено Похвальними листами. Кількістю відмінників вирізняються класи: 5-Б – 7 відмінники, 6-Б – 8, 8-Б – 5. Одна учениця 9-А класу та 4 учні 9-Б класу отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою.

Учні гімназії є учасниками і призерами фестивалю-конкурсу мистецтв "Люботинські джерела", конкурсів образотворчого мистецтва, літературних,вокальних конкурсів різного рівня, спортивних змагань.