• Новини

Методична палітра для вчителів української мови та літератури ЗЗСО м. Люботина

2023-11-22

/Files/images/українці виправл.jpg

22 листопада 2023 року вчителі української мови та літератури Люботинської гімназії № 1 Мінова Ірина Іванівна, Корсунова Інна Олексіївна, Детинич Вікторія Вікторівна та Рогинська Олена Василівна під час методичної палітри з теми «Підвищення якості мовно-літературної освіти шляхом оновлення форм і методів навчання у форматі онлайн» поділилися досвідом роботи з колегами щодо особливостей викладання предметів мовно-літературної галузі в сучасних умовах дистанційного навчання. Під час палітри було представлено методичний кейс різноманітних онлайн-інструментів, інтерактивних вправ, віртуальних дошок та інших застосунків, які вчителі використовують під час онлайн-уроків. Актуальним в умовах упровадження НУШ став презентаційний меседж «Формувальне оцінювання на уроках української мови та літератури», так як представлені інструменти формувального оцінювання дають змогу відстежити прогрес учня, його особистий поступ, що є важливим для формування ключових та предметних компетентностей. На особливу увагу заслуговує досвід вчителів української мови та літератури гімназії з питань підготовки учнів до НМТ, так як щорічно випускники демонструють високі результати під час складання цього випробування. Під час методичної скарбниці «НМТ – 2024» було представлено надзвичайно важливий матеріал «Наголосів багато не буває!», «Мову українську вивчаймо – лексичних помилок уникаймо» та залучено учасників до опрацювання тестових завдань з української мови у форматі НМТ. Під час зворотного зв’язку учасники відзначили актуальність, насиченість та важливість семінару та висловили щирі слова подяки вчителям – майстрам, професіоналам своєї справи.