• Новини

Про участь у Обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України

2023-11-18

/Files/images/МАН 3.jpg

З метою створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, формування активної громадянської позиції, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку, 18 листопада 2023 року, в режимі онлайн, відбулася VІІІ Обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

Учні Люботинської гімназії № 1 взяли участь у Конференції:

- Михайлюк Лев, учень 11-Б класу, в секції «Фізика і астрономія» (керівник Говор К.В., учитель фізики);

- Бондаренко Кіріл, учень 9-Б класу, в секції «Історичне краєзнавство» (керівник – Зінченко Н.М., учитель історії),

які пройшли відбірковий тур і під час конференції представили свої доповіді з досліджуваних тем.

Дякуємо творчим учням гімназії за участь у Конференції, а керівникам за виявлення й підтримку інтелектуально і творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи.