• Новини

Про методичний вернісаж для вчителів математики закладів середньої освіти м.Люботин

2017-11-24

24 листопада 2017 року у гімназії відбувся методичний вернісаж для вчителів математики закладів середньої освіти м.Люботина. Вчителі математики гімназії Пономарьова В.І., Олійник С.В., Дудка О.А., Ломпанченко К.В., Загоруйкл Д.А. поділилися досвідом роботи щодо системної підготовки учнів до проходження ЗНО. Учасники вернісажу побачили результати проектної роботи учнів 7-А класу з теми "Трикутники" та відвідали консультаційний практикум з підготовки до ЗНО в 11-А класі з теми "Трекутники".